Unico Mix Çikolata Kahve Şurubu 700 Ml

99,00 ₺
Vergi dahil
  • Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Aynı Gün Kargo Aynı Gün Kargo
  • Genişletilmiş İade Seçeneği Genişletilmiş İade Seçeneği

Ambalaj Şekli : 700 ml / Cam Şişe

Raf Ömrü : 5 Yıl

Kullanım Alanları: Alkollü ve alkolsüz kokteyllerde, kremalarda, krem, şantilerde, keklerde, pastalarda, yenilebilir buzlarda,ice slush’larda istenilen ölçüde pratik olarak kullanılır.

Ürün Özellikleri:  Yapay tatlandırıcı içermeyen ürünümüz sağlıklı ambalajında aroma, renk ve yoğunluk bakımından istediğiniz ürünü yaratmanızda en büyük yardımcınız olacaktır. Yaban mersininin kendine özgü rengini ve tadını hazırladığınız ürünlere yansıtmanızı sağlar. Açıldıktan sonra kapağı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Raf ömrü sonuna kadar renk, tat ve yoğunluğundan bir şey kaybetmeyecektir.

Kahve Şurubları Nasıl Kullanılır?
Kahve şurupları, hem sıcak hem de soğuk olarak deneyebilirsiniz.Sıcak kahve türüne sahip bir içecek yaptığınızda sıcaklıkla eriyecek olan kahve şurubu ile her yudumda aynı orantıda aroma alabilirsiniz. Veya soğuk kahve kategorisine sahip bir kahve hazırlıyorsanız, soğuk kahvede erimeyen kahve şurubunun tadını bölgesel olarak daha yoğun şekilde alabilirsiniz.

Bir Kahveye Ne Kadar Kahve Şurubu Eklenmelidir?

Kahve şurubu eklemek tamamen sizin kontrolünüzde olan bir durumdur. Eğer yoğun bir muz aroması tadımlamak istiyorsanız 2 ila 3 damla arasında şurubu ekleyebilirsiniz. Veya orantılı bir tat deneyimlemek istiyorsanız bunun içinde 1 ila 2 damla şurubu eklemek sizin için yeterli olacaktır. Tamamen sizin damak tadınıza uygun olarak seçtiğiniz bu kahve şurupları yine sizin damak zevkinize uygun olarak doz olarak kullanılmaktadır.

Bilgi kartı

Miktar
700 ml

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla